Hirdetés - aug. 30. - szept. 6. - Évközi 22.vasárnap

18.00: Hálából házassági évforduló alkalmából

SZERDA (szeptember 2.)

18.00: † Kiss szülőkért

CSÜTÖRTÖK (szeptember 3.)-Nagy Szent Gergely pápa és egyháztanító e.

18.00: Szentségimádás

PÉNTEK (szeptember 4.)

15.00: † Tőrincsi Lajosné Magdolna lelki üdvéért gyászmise

18.00: † Sumina Annamária lelki üdvéért, élő és † családtagokért

VASÁRNAP (szeptember 6.) – Évközi 23. vasárnap

8.30: † Tóth István és neje Erzsébetért

18.00: † Gyimesi György lelki üdvéért

·        Ma (augusztus 30.) délután 2-6 órakor a felsőgödi plébánián a családtábor folytatására hívjuk a kedves híveket.

·        Ma este 6 órakor az alsógödi templomban a Börzsöny Barokk Napok keretén belül hangversenyre kerül sor. Laczhegyi Imre és az Aura Musicale együttes Bach-estjére szeretettel várják a Testvéreket!

·        Túrakör szept. 5-én szombaton Márianosztráról Zebegénybe fog kirándulni. A táv kb. 14 km. Indulás Felsőgödről a 9.16-os vonattal. Szeretettel várják a régi és az új tagokat, részletekért Paulik Pétert lehet keresni.

·        Szeptember 6-án vasárnap mindkét szentmisén Veni Sancte tanévnyitó szentmisét tartunk, melyben imádkozunk a diákokért és a tanárokért. Az iskolatáskák megáldására is sor kerül, ezért kérjük, a gyerekek hozzák el táskáikat is.

·        A héten első péntek lesz. Kérjük, hogy jelezzék a sekrestyében azokat az időseket, betegeket, akik nem tudnak eljönni a templomba, a plébános atya meglátogatja őket.

·        Szept. 4-én pénteken a 3.csoport következik a takarításban, köszönjük szolgálatukat.

·        Jövő évi naptárak és kalendárium megvásárolhatók a sekrestyében.

·        Isten éltesse mindazokat, akik a héten ünneplik névnapjukat, születésnapjukat vagy házassági évfordulójukat! Minden imát és támogatást nagyon szépen köszönünk! Isten fizesse meg!