Hirdetés - Aug. 23-30. - Évközi 21. vasárnap

18.00: Hálából 15. házassági évforduló alkalmából

SZERDA (augusztus 26.)

18.00: † Tóth Istvánné, Tóth István és fiuk Tóth László lelki üdvéért

CSÜTÖRTÖK (augusztus 27.)-Szent Mónika e.

18.00: Szentségimádás

PÉNTEK (augusztus 28.)-Szent Ágoston püspök és egyháztanító e.

18.00: Medgyesi Antal lelki üdvéért

VASÁRNAP (augusztus 30.) – Évközi 22. vasárnap

8.30: † Telek szülőkért és testvérekért

18.00: Hálából házassági évforduló alkalmából

·     Aug.30-án délután 14-18 óráig szeretettel várjuk mindazokat a felsőgödi plébániára, akiket érdekel, hogy milyen tapasztalatokat, gondolatokat gyűjtöttünk össze közösen az egyházközséggel kapcsolatban a GÖD in GOD plébániai táborbanA délután részletesebb programja a hirdetőtáblán és a plébánia honlapján olvasható. A Házaspárok útjára és a modellrepülő bemutatóra itt lehet jelentkezni:

·     Aug. 30-án vasárnap este 6 órakor az alsógödi templomban a Börzsöny Barokk Napok keretén belül hangversenyre kerül sor. Laczhegyi Imre és az Aura Musicale együttes Bach-estjére szeretettel várják a Testvéreket!

·     Megváltozott plébániánk bankszámlaszáma. Az új számlaszám megtalálható a plébánia honlapján (felsogod.plebania.hu), valamint a hirdetőtáblán is olvasható. A befizetéshez szükséges új sárga csekkek később lesznek.

·     Aug.28-án pénteken a 2.csoport következik a takarításban, köszönjük szolgálatukat.

·      Isten éltesse mindazokat, akik a héten ünneplik névnapjukat, születésnapjukat vagy házassági évfordulójukat!

·     Minden imát és támogatást nagyon szépen köszönünk! Isten fizesse meg!