Július 26. Évközi 17. vasárnap

Július 26.

Évközi 17. vasárnap

A Gödi Barokk Napok koncertjére várják az érdeklődőket az alsógödi templomban ma este hat órakor. Karosi Bálint orgonán játszik 7 meghívott vendégművésszel.

Köszönetemet fejezem ki mindazoknak, akik a hét során is segítettek a költözésben! Fáradságukat és munkájukat ezúton is hálásan köszönöm!

A plébánosi lakásrész kifestésre került.  Szeretnék takarításhoz segítséget kérni!  A takarítás időpontja hétfőn reggel nyolc óra! Többen jelezték már a levelező listán segítő szándékukat, de ha valaki teheti, csatlakozhat még a takarítókhoz.

Mindenkit szeretettel várunk a ma esti szentmise utáni állófogadásra a Plébánia udvarára!

Augusztus 1-től Krzysztof Miklusiak SDS szerzetes Atya, volt galgahévizi plébános vezeti majd a két gödi plébániát, plébániai kormányzóként! Fogadják Őt szeretettel!

Miserend:

Július 26. évk. 17. vasárnap:

8.30   + Annákért és élő Magdolnáért

18.00   A gödi Egyházközségek élő tagjaiért

Július 29. szerda,

18.00   Nincs szentmise

Július 30. csütörtök

18.00  Szentségimádás

Július 31. péntek

18.00  Nincs szentmise

Augusztus 2. évk. 18. vasárnap:

8.30   Molnár András, Szülei és Testvérei lelki üdvéért