GÖD in GOD - GOD in GÖD

Kedves Testvérek!

Jézus mondja: „Isten országa köztetek van!”

Isten országa Gödön van,

amikor mi is meg tudjuk élni a Szeretetet egymás között!

Ennek a megtapasztalására hívunk július 9-12-ig a

GÖD in GOD - GOD in GÖD

rendezvénysorozatra!

Köztünk a helyed:

ha idén is szívesen jöttél volna Erdőtelekre a Családtáborba

ha szeretnél olyan embereket meghallgatni, akik elkötelezték magukat Isten országának az építésében

ha szeretnél beszélgetni arról, hogyan tudnánk itt Gödön megélni Isten országát, és megmutatni azt másoknak

ha szeretnéd jobban megismerni azokat az embereket, akikkel a szentmiséken közös padban ülsz év közben

ha szeretsz játszani, sportolni (számháborúzni, métázni, röpizni, focizni…)

ha szereted a modellrepülőket nézni, vagy sárkányt eregetni

ha szeretsz kézműveskedni

ha szeretnél csak úgy kötetlenül beszélgetni azokkal, akikkel év közben csak úgy elszaladtok egymás mellett

ha szeretnél megismerkedni leendő plébánosunkkal Miklusiak Krzysztof (Kristóf) SDS- atyával

ha fiatal vagy és szívesen foglalkozol kisebb gyerekekkel, amíg a szüleik távol(abb) vannak

ha kisgyermekes szülő vagy és szeretnél egy kicsit lazítani, amíg lelkes fiatalok eljátszanak a csemetéddel

ha szívesen dicsőítenéd együtt az Urat

ha szeretnél a házaspároddal egy bensőséges sétát tenni a Házaspárok útján

Örülünk, ha minden eseményen részt veszel, és együtt tölthetjük ezt a pár napot, de ha csak egy-két program érdekel, akkor is gyere el, szeretettel várunk!.

A költségeket pályázatból és az alsógödi plébánia támogatásából szeretnénk fedezni, így várhatóan, csak az étkezésért kell majd fizetni. Lehetőség van menüs étkezésre (kb.1200 Ft), de a vírushelyzet miatt az ételt mindenki a saját tányérjából, saját kanalával fogyaszthatja el. A vacsora megoldása még megbeszélés alatt van. A programok alapvetően a felsőgödi plébánián lesznek, más esetben külön jelöljük.

A szervezést nagyban megkönnyíti, ha látjuk, melyik programon hányan leszünk, ezért kérünk, hogy az alábbi űrlapon regisztrálj június 21. vasárnap estig! A részletesebb programot is ott találod!

Ha kérdésed van, a programokkal kapcsolatban Takács Zsófit (20/5444121, Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.), ebéddel kapcsolatban Moksony Juditot keresd (0670-3782821,  Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.) Az adatokat bizalmasan kezeljük, és csak a tábor szervezéséhez használjuk fel.

Szeretettel várunk a

GÖD in GOD – GOD in GÖD