2020. jan. 26. - febr. 2.

Heti liturgikus rend

2020. jan. 26. - febr. 2.

Vasárnap (január. 26.)

8.30: Kujbus Jánosné Mária halálának évfordulója alkalmából, valamint † Anna lelki üdvéért

18.00: † Piroskáért és élő Annáért

Szerda (január 29.)

18.00: Papjainkért, Egyházunkért

Csütörtök (január 30.)

Péntek (január 31.)

Bosco Szent János áldozópap e.

18.00: Hálából

Vasárnap (február 2.)

Urunk bemutatása

Gyertyaszentelő Boldogasszony

8.30: † Jánosokért

18.00:  Elsőáldozókért

HIRDETÉSEK

(2020. JANUÁR 26.)

·        Január 27-én hétfőn este 6 órakor folytatódik az „Evangelizáció iskolája” a 3. alkalommal, be lehet kapcsolódni, szeretettel várjuk a Testvéreket.

·        Január 29-én szerdán este 7 órakor katekézis lesz a plébánián.

·        Január 31-én pénteken a 2. csoport következik a takarításban, köszönjük munkájukat.

·        Január 31-én pénteken este 8 órától énekes dicsőítés lesz templomunkban gitáros fiataljaink vezetésével, szeretettel hívják a Testvéreket!

·        Az Észak-Duna Menti Nagyboldogasszony Közösség ifjúsági találkozót rendez február 1-én szombaton az alsógödi plébánián. 13 éves kortól várják a fiatalokat.  A találkozó témája:  „Szíved-lelked Istené...visszaadhatsz valamit?” A nap 9 órakor regisztrációval indul és a 18 órási szentmisével zárul. A találkozón lesz előadás, kiscsoportos beszélgetés, játék, dicsőítés, szentgyónási lehetőség.

·        Jövő vasárnap az esti szentmisében történik az elsőáldozók bemutatása.

·        A megrendelt keresztény újságok első féléves díját szíveskedjenek befizetni a sekrestyében.