HIRDETÉS 2019. december 1-8. ADVENT 1. VASÁRNAPJA

HIRDETÉS 2019. december 1-8.

ADVENT 1. VASÁRNAPJA

VASÁRNAP (december 1.)

8.30: †Kun János és felesége Nagy Katalin lelki üdvéért

18.00: Varga és Both család élő és † tagjaiért

SZERDA (december 4.)

18.00: Lovászi, Fűzfa és Lévárdi család †szeretteiért és élő családtagokért

CSÜTÖRTÖK (december 5.)

PÉNTEK (december 6.)

6.00: Bajnógel és Boros család élő és † tagjaiért

VASÁRNAP (december 8.) - ADVENT 2. VASÁRNAPJA

8.30: Bodnár és Nyíri család élő és † tagjaiért

18.00: Kövér és Katona család † tagjaiért

·     Dec. 4-én szerdán este 7 órakor katekézis lesz a plébánián.

·     Dec. 6-án pénteken a 2. csoport következik a takarításban, köszönjük munkájukat!

·     Dec. 8-án vasárnap délután ½ 5-kor a Felsőgödi Munkás Dalkör és a Szent Imre kórus közös adventi koncertje lesz, orgonán játszik Slezsák János. Szeretettel várjuk a Testvéreket!

·     Dec. 14-én szombaton 14-17 óráig adventi lelki napot tartunk (elmélkedés, gyónási lehetőség). A résztvevőktől előzetes jelentkezést kérünk a sekrestyében.

·     Dec. 8-án vasárnap 10-17 óráig a Búzaszem Iskolában Adventi vásár lesz.

·     A Mécses Szeretetszolgálat Börtönpasztorációs levelező szolgálata anonim levelezőket keres és toboroz, akik kapcsolat nélküli fogvatartottakkal leveleznének. Jelentkezni a Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címen lehet.

·     A Mária Rádió hamarosan fogható lesz Gödön és környékén is. Ebből az alkalomból közönségtalálkozóra kerül sor dec. 15-én vasárnap du. 3 órakor az alsógödi plébánián. Szeretettel hívják az érdeklődőket.