HIRDETÉS 2019. november 10.-17. ÉVKÖZI 32. VASÁRNAP

HIRDETÉS 2019. november 10.-17.

VASÁRNAP (november 10.)

8.30: Novák, Fenyőfalvi és Csorba család † tagjaiért

18.00: Zsezserán család élő és † tagjaiért

SZERDA (november 13.)

18.00: † Gazdag Tibor lelki üdvéért

CSÜTÖRTÖK (november 14.)

PÉNTEK (november 15.)

18.00: † Benedek Ferenc lelki üdvéért

VASÁRNAP (november 17.) - Évközi 33. vasárnap

8.30: Hálából 38. házassági évfordulóra

18.00: Kővári család élő és † tagjaiért

·       Ma délután ½ 5-kor Szent Imre koncertre várjuk a Testvéreket, melyen templomunk Szent Imre kamarakórusa énekel, vezényel és orgonán játszik Slezsák János.

·        Szerdán (nov. 13-án) este 7 órakor katekézis lesz a plébánián.

·        Nov.15-én pénteken a 3. csoport következik a takarításban, köszönjük munkájukat!

·        Jövő vasárnap az esti szentmisében a váci Szent Cecília kórus ad zenei szolgálatot.

·        2020-ra is meg lehet rendelni a gyerekeknek szóló Élő Kenyér misekalauzt. Ez egy színes folyóirat 5-12 éves gyermekek számára a mise részeivel, magyarázatokkal. Az ára egy évre 4800,-Ft. Akik kérik az újságot, kérjük nov. 29-ig jelentkezzenek a sekrestyében az összeg befizetésével.

·        Az Eucharisztikus Kongresszusra készülődve, és kapcsolódva a világméretű imaalkalomhoz, templomunkban is lesz szentségimádás nov. 23-án szombaton

délután 5 órakor. Szeretettel hívjuk és várjuk a Testvéreket!

·        A templom előtti vízelvezető csatorna, rács megtisztítására keresünk egy önkéntes testvért, aki segíteni tudna ebben, előre is köszönjük!

“Imádságom jusson színed elé, Uram, hajlítsd füledet kérésemre!”