HIRDETÉS 2019. november 3-10. ÉVKÖZI 31. VASÁRNAP

HIRDETÉS 2019. november 3-10.

VASÁRNAP (november 3.)

8.30: † Schnéman Márkné lelki üdvéért

18.00: † Szülőkért és Nagyszülőkért

SZERDA (november 6.)

18.00: † Édesanya lelki üdvéért

CSÜTÖRTÖK (november 7.)

PÉNTEK (november 8.)

18.00: † Nagyszülők lelki üdvéért

VASÁRNAP (november 10.) - Évközi 32. vasárnap

8.30: Novák, Fenyőfalvi és Csorba család † tagjaiért

18.00: Zsezserán család élő és † tagjaiért

·     Szerdán (nov. 6-án) este 7 órakor katekézis lesz a plébánián.

·     Nov. 8-án pénteken a 2. csoport következik a takarításban, köszönjük munkájukat!

·     Nov. 10-én vasárnap délután ½ 5-kor Szent Imre koncertre várjuk a Testvéreket, melyen templomunk Szent Imre kamarakórusa énekel, vezényel és orgonán játszik Slezsák János.

·   Páros hármas” néven imádságos, beszélgetős alkalom lesz fiatal házasoknak és házasságra készülő együtt járó pároknak nov. 10-én délután ½ 5-től a közösségi házban, várják a fiatalokat.

·     A Mária Rádió újabb frekvenciákat nyert, többek között Gödön is. Ahhoz, hogy nálunk is hallgatható legyen a Mária Rádió adása, számítanak a kedves Testvérek adományaira is! Akik szeretnék anyagilag támogatni az új frekvencia elindulását, kérjük keressék a Mária Rádió önkénteseit!

·     Továbbra is szálláshelyeket keresünk a 2020-as Nemz. Eucharisztikus Kongresszus résztvevői számára, kérjük, aki tudna fogadni 1-2-3 fő vendéget, az jelentkezzen a plébános atyánál.

·     Egy, a Topház otthonban dolgozó középkorú házaspár albérletet keres Gödön, aki tud segíteni ez ügyben, kérjük jelezze a sekrestyében.