HIRDETÉS 2019. október 27. - november 3. ÉVKÖZI 30. VASÁRNAP

HIRDETÉS 2019. október 27. - november 3.

VASÁRNAP (október 27.)

8.30: † Imréért és Szülőkért

18.00: † Ferencért és † Szülőkért

SZERDA (október 30.)

18.00: † Becker Zoltán édesapa lelki üdvéért

CSÜTÖRTÖK (október 31.)

PÉNTEK (november 1.) - MINDENSZENTEK FŐÜNNEPE (parancsolt ünnep)

8.30: Egyházközség élő és † tagjaiért /Alsógödön 18 órakor lesz szentmise/

SZOMBAT (november 2.)- HALOTTAK NAPJA

8.30: Egyházközség elhunytjaiért /Alsógödön 18 órakor lesz szentmise/

VASÁRNAP (november 3.) - Évközi 31. vasárnap

8.30: † Schnéman Márkné lelki üdvéért

18.00: † Szülőkért és Nagyszülőkért

Szerdán (okt. 30.) katekézis lesz a plébánián.

Pénteken Mindenszentek Főünnepét tartja Egyházunk, amely parancsolt ünnep, ezért szentmisén való részvételünket tekintsük fontosnak!

Szombaton délután 3 órakor az Új temetőben megemlékező imádkozás lesz, majd a síremlékek megáldása.

Az Észak-Duna menti Nagyboldogasszony Közösség találkozóra hívja a 13-30 év közötti fiatalokat Kismarosra nov.1-én és 2-án (péntek-szombat). A találkozón lehetőség lesz megismerni a környék fiataljait, és színes programokkal készülnek a szervezők. Részletekért Kollár Pétert lehet keresni.

A Mária Rádió újabb frekvenciákat nyert, többek között Gödön is. Ahhoz, hogy nálunk is hallgatható legyen a Mária Rádió adása, számítanak a kedves Testvérek adományaira is! Akik szeretnék anyagilag támogatni az új frekvencia elindulását, kérjük keressék a Mária Rádió önkénteseit, Galambosné Margót, vagy Kelemenné Marikát, illetve hátul a kisasztalon csekkek találhatók erre a célra!