HIRDETÉS 2019. szeptember 8-15. ÉVKÖZI 23. VASÁRNAP

HIRDETÉS 2019. szeptember 8-15.

VASÁRNAP (szeptember 8.)

8.30: † Andrásért és Máriáért

18.00: † Szülőkért, Anna és Medárd testvérért

SZERDA (szept. 11.)

18.00: † Telek Szülőkért és Testvérekért

CSÜTÖRTÖK (szept. 12.)

PÉNTEK (szept. 13.)

18.00: Hálából Szülőkért

VASÁRNAP (szeptember 15.) - Évközi 24. vasárnap

8.30: † Kürtössy Ottóért és a Gombkötő családért

18.00: † Szülőkért, Marosvári András és felesége Julianna, valamint

Molnár József és felesége Juliannáért

Szept. 11-én szerdán este 7 órakor Katekézis lesz a plébánián.

Szept. 13-án pénteken a 2.csoport következik a takarításban, köszönjük munkájukat!

Szept. 14-én szombaton Karitász vásár lesz a plébánián 8-10 óráig.

A Túrakör következő kirándulása szept. 14-én szombaton lesz Drégelyvár környékére,

kb. 13 km-es a táv. Utazás autókkal, találkozó 8.30-kor a felsőgödi Autóspihenőben.

A Vác-Hétkápolnai Szűz Mária nevének szentelt kegyhely búcsúja szept. 14-15-én lesz, plakát a hirdetőtáblán olvasható.

A 2020-as Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus külföldi résztvevői számára olyan szálláshelyeket keresünk, amelyekről Budapest belvárosa ill. a találkozó központi helyszínei (Puskás Ferenc Stadion, Hungexpo) közforgalmú közlekedéssel, elfogadható utazási idővel elérhetőek (max. 1 óra utazási idő).

Aki szívesen fogadna 1-2-3 fő külföldi vendéget saját otthonában, az szíveskedjék jelezni a plébános atyánál.

Az Eucharisztikus Kongresszus időtartamára önkénteseket keresünk, akik rendelkeznek nyelvismerettel, és szívesen segítenének a résztvevők eligazításában és kiszolgálásában. Jelentkezni szintén a plébános atyánál lehet.