HIRDETÉS 2019. május 5-12. HÚSVÉT 3. VASÁRNAPJA

HIRDETÉS 2019. május 5-12.

HÚSVÉT 3. VASÁRNAPJA

VASÁRNAP (május 5.)

8.30: † Galambos Gábor lelki üdvéért

18.00: Hálából Eszterért

SZERDA (május 8.)

7.00: Szentmise

CSÜTÖRTÖK (május 9.)

PÉNTEK (május 10.)

18.00: † Sándorért

VASÁRNAP (május 12.)-HÚSVÉT 4. VASÁRNAPJA

8.30: Édesanyákért

18.00: Csanda család élő és † tagjaiért

Május a Szűzanya hónapja, szerdán és pénteken a szentmise után, a többi napon (vasárnap kivételével) este 6 órakor imádkozzuk a lorettói litániát.

Május 18-án szombaton lesz a Nagymarosi Ifjúsági Találkozó, melyre szeretettel várják a fiatalokat. A találkozó mottója: “Fölkelek és Atyámhoz megyek… “/Lk 15,18/. Részletek a plakáton, vagy a http://nagymaros.katolikus.hu/ oldalon olvashatók.

Június 1-én szombaton egyházközségi kirándulást szervezünk Lébénybe (+Mosonszentmiklós, Majk), melynek költsége fejenként 7.000,-Ft. Ez tartalmazza a buszköltséget, idegenvezetést és az ebéd árát. Feliratkozni a sekrestyében lehet a részvételi díj befizetésével.

Május 20. az SZJA bevallás határideje. Kérjük, hogy a 2x1%-ot egyrészt a Katolikus Egyháznak (Technikai azonosító: 0011) valamint a Bozóky Gyula Alapítványnak (adószám: 18710034-1-13) ajánlják fel. Az Alapítvány célja a közel 200 éves orgona felújítása. Nyomtatvány a kisasztalon található. Előre is köszönjük!

Május 10-én pénteken az 1.csoport következik a takarításban, köszönjük munkájukat!