HIRDETÉS 2019. február 17-24. ÉVKÖZI 6. VASÁRNAP

HIRDETÉS 2019. február 17-24.

VASÁRNAP (február 17.)

8.30: † Szülőkért és családtagokért

16.30: A szervita rend hét szent alapítójának tiszteletére hét férfi Testvérünk fogja imádkozni a Fájdalmas Rózsafüzért, hívjuk a Testvéreket!

18.00: Élő családtagokért és születendő unokákért

SZERDA (február 20.)

7.00: † Csaba lelki üdvéért

CSÜTÖRTÖK (február 21.)

PÉNTEK (február 22.) - Szent Péter apostol székfoglalása ünnepe

18.00: † Szülőkért és Testvérért

19.30: Énekes dicsőítés

VASÁRNAP (február 24.) - ÉVKÖZI 7. VASÁRNAP

8.30: Terényi és Kapás család † szeretteiért

18.00: Laczik család élő és † tagjaiért

Ezen a napon a katolikus iskolák javára történik a perselygyűjtés.

A Túrakör következő kirándulása február 23-án szombaton lesz a Börzsönybe, az úticél Pogányvár. A táv kb. 12 km. Utazás autókkal, találkozó a felsőgödi Autóspihenőben 8.30-kor.

Február 24-én vasárnap du. 4 órakor a közösségi házban vetítés lesz a tavalyi kalocsai zarándoklatról, szeretettel várjuk az érdeklődőket.

Az idén Királyréten lesz a Családtábor július 4-7-ig. Még lehet jelentkezni febr.28-ig, részletek a plébánia honlapján olvashatók. Előleg befizetés a vasárnap esti szentmisék után a sekrestyében Ilyés Benjámin akolitus testvérünknél lehetséges.

Február 22-én pénteken a 4. csoport következik a takarításban, köszönjük munkájukat.

Február 25-én indul a Házas Randi elnevezésű, 7 alkalomból álló, házaspároknak szóló kurzus. Az alkalmak kéthetente hétfőn este 7-től fél 10-ig lesznek az alsógödi plébánián. A vacsorával egybekötött alkalmon a házassággal kapcsolatos témákról hallanak gondolatébresztőket a párok, amelyeket kettesben átbeszélgetnek. Az egyes alkalmak díja páronként 6000.- forint körül lesz, létszámtól függően, amelyben benne van a vacsora, az előadó pár díja és a munkafüzet minden párnak. Jelentkezni az elektronikus hirdetésben található linken, vagy a templom végében található jelentkezési lapokon lehet, amelyeket az ott elhelyezett dobozba kérünk beledobni.

Jelentkezési határidő: február 20. szerda 18.00

Részletesebb leírás az elektronikus hirdetésben és a plébánia honlapján olvasható.

Várjuk mindazok jelentkezését, akik szeretnék a házasságukat megújítani és nem sajnálnak időt, pénzt és energiát fektetni ebbe!