HIRDETÉS 2019. február 10-17. ÉVKÖZI 5. VASÁRNAP

HIRDETÉS 2019. február 10-17.

VASÁRNAP (február 10.)

8.30: Hálából

A szentmise után szeretettel várjuk a Testvéreket a Plébániai Piknikre!

18.00: †Szabó Nándor és neje Újhelyi Mária szülők, valamint a

Marsai család elhunytjaiért

Ebben a szentmisében lesz az elsőáldozásra készülő gyermekek ünnepélyes bemutatása!

SZERDA (február 13.)

7.00: † Pozsgai Lívia lelki üdvéért

CSÜTÖRTÖK (február 14.)

PÉNTEK (február 15.)

18.00: † Ferenc és Ilona Szülőkért

/Ebben a szentmisében betegek szentségének kiszolgáltatása, 17.00-tól gyóntatás./

VASÁRNAP (február 17.) - ÉVKÖZI 6. VASÁRNAP

8.30: † Szülőkért és családtagokért

16.30: A szervita rend hét szent alapítójának tiszteletére hét férfi Testvérünk fogja imádkozni a Fájdalmas Rózsafüzért, hívjuk a Testvéreket!

18.00: Élő családtagokért és születendő unokákért

A Betegek Világnapja alkalmából febr. 15-én pénteken az esti szentmisében kiszolgáltatjuk a betegek szentségét. Előtte 17 órától gyóntatás lesz azok számára, akik felveszik e szentséget. (Alsógödön febr. 12-én kedden lesz a betegek szentségének  kiszolgáltatása.)

Febr. 24-én vasárnap du. 4 órakor a közösségi házban vetítés lesz a tavalyi kalocsai zarándoklatról, szeretettel várjuk az érdeklődőket.

Az idén Királyréten lesz a Családtábor július 4-7-ig. Még lehet jelentkezni febr.28-ig, részletek a plébánia honlapján olvashatók. Előleg befizetés a vasárnap esti szentmisék után a sekrestyében Ilyés Benjámin akolitus testvérünknél lehetséges.

Aki szeretne feliratkozni a plébániai levelezőlistára, az megteheti az alábbi (hírlevélen is szereplő) linken: https://lists.ppke.hu/cgi-bin/mailman/listinfo/fg-rk , vagy Heltovics Edénél.

Február 15-én pénteken a 3. csoport következik a takarításban, köszönjük munkájukat.

Február 25-én indul a Házas Randi elnevezésű, 7 alkalomból álló, házaspároknak szóló kurzus. Az alkalmak kéthetente hétfőn este 7-től fél 10-ig lesznek az alsógödi plébánián. A vacsorával egybekötött alkalmon a házassággal kapcsolatos témákról hallanak gondolatébresztőket a párok, amelyeket kettesben átbeszélgetnek. Az egyes alkalmak díja páronként 6000.- forint körül lesz, létszámtól függően, amelyben benne van a vacsora, az előadó pár díja és a munkafüzet minden párnak. Jelentkezni az elektronikus hirdetésben található linken, vagy a templom végében található jelentkezési lapokon lehet, amelyeket az ott elhelyezett dobozba kérünk beledobni.

Jelentkezési határidő: február 20. szerda 18.00

Részletesebb leírás az elektronikus hirdetésben és a plébánia honlapján olvasható.

Várjuk mindazok jelentkezését, akik szeretnék a házasságukat megújítani és nem sajnálnak időt, pénzt és energiát fektetni ebbe!