Plébániai családtábor 2019

A jelentkezés lezárult, köszönjük, akik csatlakoznak, a többieket várjuk jövőre!

Kedves Testvérek!

Az idei családtábor 2019. júl. 4-7-ig lesz Királyréten a Fatornyos Fogadóban. A Fogadóhoz tartozik saját focipálya, tűzrakóhely, patak és híd, közvetlen a kert végében egy nagy játszótér,  200m-re egy horgásztó. Csendes, nyugodt környezetben csak mi leszünk.
Tervezünk lelki programokat felnőtteknek, családi hajtányozást, fiataloknak horgászást, szabaduló szobát, sportvetélkedőket, bátraknak éjszakai túrát. Az alapár felnőtteknek (14 felett) 5700.- +350.-IFA (18 év felett), gyerekeknek 4700.- naponta teljes ellátással. Eddig minden évben pályáztunk az egyházmegyénél támogatásra, amit meg is kaptunk utólag, remélhetőleg idén is így lesz, így ez az ár csökkenhet.
Kérjük, hogy próbáljatok úgy tervezni, hogy lehetőleg az egész időt együtt tudjuk tölteni!
A jelentkezéshez töltsétek ki az alábbi kérdőívet. Adataitokat természetesen nem adjuk ki illetékteleneknek, csak a táborozáshoz fogjuk használni. A jelentkezés előleg befizetésével válik teljessé.

Jelentkezni a sekrestyében, vagy itt lehet:

Jelentkezési határidő: febr. 28.