HIRDETÉS 2019. január 20-27. ÉVKÖZI 2. VASÁRNAP

HIRDETÉS 2019. január 20-27.

VASÁRNAP (január 20.)

8.30: Élő Pannáért

18.00: † Drajkó László és Szülei lelki üdvéért

SZERDA (január 23.)

7.00: † János, György és Zoltán lelki üdvéért

CSÜTÖRTÖK (január 24.)

PÉNTEK (január 25.) - Szent Pál apostol megtérése ü.

18.00: † Szórád Ferenc Márton lelki üdvéért

20.00: Énekes dicsőítés

VASÁRNAP (január 27.) - ÉVKÖZI 3. VASÁRNAP

8.30: Hálából

18.00: † Nagyszülőkért

A dunakeszi Krisztus Király Katolikus Iskola várja a leendő elsősöket a következő tanévre. Felvételi elbeszélgetésre időpontot az Iskola honlapján keresztül kérhetnek a kedves Szülők.

Szeretettel várjuk  mindazokat a PLÉBÁNIAI PIKNIK elnevezésű találkozón, akik szívesen osztanák meg idejüket és ebédjüket, három alkalommal ebben a félévben, február 10-én, március 10-én, április 7-én. A fél 9-es mise után a plébánián lesz lehetőség ismerkedésre, beszélgetésre, játékra, amit egy közös batyus ebéddel zárunk déltájban.

Az idén Királyrétre tervezzük a Családtábort július 4-7-ig. A részletekről később adunk tájékoztatást. /Addig is Takács Zsófit kereshetik az érdeklődők./

Kérjük, hogy a keresztény újságok első féléves díját szíveskedjenek befizetni a sekrestyében.

Január 25-én pénteken a 4. csoport következik a takarításban, köszönjük munkájukat.