HIRDETÉS 2018. november 18-25. ÉVKÖZI 33. VASÁRNAP

HIRDETÉS 2018. november 18-25.

VASÁRNAP (november 18.)

8.30: Selmeczi család élő és † szeretteiért

18.00: Kövér és Katona család † tagjaiért

Ezen a napon a Karitász javára történik a perselygyűjtés, köszönjük adományaikat!

SZERDA (november 21.)

7.00:  Élő és † családtagokért

CSÜTÖRTÖK (november 22.)

18.00: Csendes szentségimádás (minden csütörtökön!)

PÉNTEK (november 23.)

18.00: Schleng és Hirling család élő és † szeretteiért

VASÁRNAP (november 25.) – KRISZTUS KIRÁLY VASÁRNAPJA

8.30: Kun János és felesége Nagy Katalin lelki üdvéért

18.00: Hálából

November 24-én szombaton este 7 órakor egyórás szentségimádás lesz templomunkban. Ezzel kapcsolódni szeretnénk a „Krisztus az Alpha és az Omega” elnevezésű világméretű imaalkalomhoz. Szeretettel hívjuk és várjuk a Testvéreket!

A Túrakör kirándulást szervez a Naszályba nov. 25-én vasárnap. Az útvonal: Kosd-Török-rét-Naszály-csúcs-Pádimentom-kő-Kosd. A táv kb. 13km. Utazás autókkal, találkozó a felsőgödi Autóspihenőben 8.30-kor.

2019-re is meg lehet rendelni a gyerekeknek szóló Élő Kenyér misekalauzt. Az előfizetés egy évre 4800 Ft – (Tehát egy szám 400 Ft). Aki kéri az újságot, az november 20-ig jelentkezzen valamelyik gödi templom sekrestyéjében. Fizetni a sekrestyékben a jelentkezéssel együtt kell.

Advent vasárnapjain zsolozsmázás lesz templomunkban az esti szentmise után Vagner Mihály diakónus vezetésével, melyre hívjuk és várjuk a Testvéreket, az első alkalom dec. 2-án vasárnap este lesz.

November 23-án pénteken a 4. csoport következik a takarításban.