HIRDETÉS 2018. március 18-25. NAGYBÖJT 5. VASÁRNAPJA

HIRDETÉS 2018. március 18-25.

NAGYBÖJT 5. VASÁRNAPJA

VASÁRNAP (március 18.)

8.30: † József és Rozália szülőkért

18.00: Csanda család élő és † tagjaiért

Ma a Szentföld javára történik a perselygyűjtés!

SZERDA (március 21.)

18.00: Szentmise

19.00: Katekézis a plébánián

PÉNTEK (március 23.)

18.00: † Édesanyáért

18.45: Zenés Keresztút a Szent Imre kórus és Slezsák János közreműködésével

VASÁRNAP (március 25.) - VIRÁGVASÁRNAP /barkaszentelés, passió/

8.30: † Édesapáért és élő családért

18.00: † Férj, Szülőkért és Nagyszülőkért

Március 19-én hétfőn este 6 órakor lesz a Szentségimádás iskolájának ötödik alkalma, szeretettel várják a Testvéreket!

Március 24-én szombaton délután 14-16 óráig gyónási lehetőség lesz templomunkban.

14 órától bűnbánati liturgia lelkigyakorlatos beszéddel, vendég atya: Burger Ferenc péceli plébános lesz. Utána gyónási lehetőség! A gyóntatás alatt keresztút és közös imádkozás lesz. Szeretettel várjuk a Testvéreket!

Március 25-én kezdődik a nyári időszámítás, ne felejtsük el szombatról vasárnapra virradóra 1 órával előre állítani az órákat!

Március 27-én kedden (nagyhéten) délután 4 órakor templom nagytakarítást szervezünk, melyre várjuk a takarító csoportok tagjait!

3 napos ausztriai zarándoklatot szervezünk szeptemberben az alsógödi egyházközséggel közösen. Az úticél a melki apátság, Salzburg és Bad Ischl megtekintése. Az útiköltség fejenként 79.000,- Ft + 50 Euro belépőjegyekre. Részletes információkért a plébános atyát lehet keresni. A zarándoklatot megfelelő létszámú jelentkező esetén szervezzük meg.