HIRDETÉS 2018. február 18.-25. NAGYBÖJT 1. VASÁRNAPJA

HIRDETÉS 2018. február 18.-25.

NAGYBÖJT 1. VASÁRNAPJA

VASÁRNAP (február 18.)

8.30: † Makka Ferenc lelki üdvéért

18.00: Élő Pannáért

SZERDA (február 21.)

NEM LESZ SZENTMISE, ÉS IRODAI SZOLGÁLAT SEM!

PÉNTEK (február 23.)

18.00: Papokért és papi hivatásokért

18.30: Keresztút

VASÁRNAP (február 25.) - Nagyböjt 2. vasárnapja

8.30: †Terényi Józsefért, lánya Melindáért, Szülőkért, Nagyszülőkért

18.00: Kaffka és Kiss család élő és † tagjaiért

Ezen a napon a katolikus iskolák javára történik a perselygyűjtés!

Február 19-én hétfőn este 6 órakor lesz a Szentségimádás iskolájának első alkalma.

A közösségi házban Fábry Kornél atya előadása hallható videó felvételről, majd fél órás szentségimádás következik a templomban. Mindenkit szeretettel hívnak és várnak a szervezők!

Március 15.-ig még lehet jelentkezni a gyermekes családtáborba, (2018.július 5-8. Tatán) kérjük, hogy a plébános atyát keressék a jelentkezők.

Az egyéni vállalkozók SZJA bevallási határideje: 2018. február 26. Kérjük, hogy az SZJA 2x1%-ot a Katolikus Egyháznak (Technikai azonosító: 0011) valamint a Bozóky Gyula Alapítványnak (adószám: 18710034-1-13) ajánlják fel.  Az alapítvány támogatási célja a „Közel 200 éves orgona felújítása”. A kitöltéshez szükséges nyomtatvány hátul a kisasztalról elvihető.

Március 2-án pénteken az esti szentmisében kiszolgáltatjuk a betegek szentségét. Előtte 5 órától gyónási lehetőség. A keresztutat kivételesen a gyóntatás alatt végezzük el.

A templom takarításban az 1. csoport következik, febr. 23. - pénteken.