HIRDETÉS 2018. február 11-18. ÉVKÖZI 6. VASÁRNAP

HIRDETÉS 2018. február 11-18.

VASÁRNAP (február 11.)

8.30: † Lídia lelki üdvéért és Hálaadásért

18.00: Zsuzsanna gyógyulásáért

Ebben a szentmisében lesz az elsőáldozásra készülő gyermekek ünnepélyes bemutatása!

SZERDA (február 14.) - Hamvazószerda, szigorú böjti nap!

18.00: Szentmise

Hamvazószerdával megkezdődik a nagyböjt, húsvét ünnepének előkészületi ideje. Ezen a napon és a következő vasárnap elvégezzük a hamvazás szertartását. Hamvazószerda szigorú böjti nap, e napon csak háromszor szabad étkezni és csak egyszer jóllakni, húseledelt pedig 14 éves kortól nem szabad fogyasztani.

19.00: Katekézis a plébánián

PÉNTEK (február 16.)

18.00: † Szülőkért, Nagyszülőkért

18.30: Keresztút

19.30: Énekes dicsőítés

VASÁRNAP (február 18.)-Nagyböjt 1. vasárnapja

8.30: †Makka Ferenc lelki üdvéért

18.00: Élő Pannáért

Szükség lenne még 2 önkéntesre, akik négy hetente bekapcsolódnának a templom takarításába

Február 19-én hétfőn este 6 órakor indul a 12 alkalomból álló Szentségimádás iskolája. Hétfő esténként a közösségi házban Fábry Kornél atya előadása hallható videó felvételről, majd fél órás szentségimádás következik a templomban. Mindenkit szeretettel hívnak és várnak a szervezők!

Március 15-ig még lehet jelentkezni a gyermekes családtáborba, (2018.július 5-8. Tatán) kérjük, hogy a plébános atyát keressék a jelentkezők.

Az egyéni vállalkozók SZJA bevallási határideje: 2018. február 26. Kérjük, hogy az SZJA 2x1%-ot a Katolikus Egyháznak (Technikai azonosító: 0011) valamint a Bozóky Gyula Alapítványnak (adószám: 18710034-1-13) ajánlják fel.  Az alapítvány támogatási célja a „Közel 200 éves orgona felújítása”. A kitöltéshez szükséges nyomtatvány hátul a kisasztalról elvihető.