HIRDETÉS - 2017. november 5-12. ÉVKÖZI 31. VASÁRNAP

HIRDETÉS - 2017. november 5-12.

VASÁRNAP (november 5.)

8.30: Fenyőfalvi, Novák és Csorba család élő és † szeretteiért

16.00: Szent Imre koncert

18.00: Zsezserán család élő és † tagjaiért

Ezen a napon a közösségi ház kölcsöntörlesztésére történik a perselygyűjtés, köszönjük a Testvérek adományát!

SZERDA (november 8.)

18.00: † Édesanya lelki üdvéért

PÉNTEK (november 10.) - Nagy Szent Leó pápa és egyháztanító emléknapja

18.00: Nagyszülőkért

VASÁRNAP (november 12.) - Évközi 32. vasárnap

8.30: György János és felesége lelki üdvéért

18.00: Kövér és Katona család † szeretteiért

November 11-én szombaton 8 órától KÖZÖSSÉGI MUNKÁRA hívjuk a Testvéreket! A templom környékét, és a plébánia udvarát, környezetét szeretnénk rendbe rakni (falevélgyűjtés, csatorna tisztítás, stb.) Kérjük, szerszámokat mindenki hozzon magával! Eső esetén nov. 18-án végezzük el a munkát. Előre is köszönjük!

Templomunk takarításához keresünk olyan önkénteseket, csoportokat, akik egy évig szívesen vállalnának ilyen jellegű szolgálatot! A csoportok számától függ, hogy hány hetente kerülne sor a csoportra. Előre is köszönjük!

Jövő évi naptárak és kalendárium kapható a sekrestyében.

2018-ra is meg lehet rendelni a gyerekeknek szóló Élő Kenyér misekalauzt.  Ez egy színes folyóirat 5-12 éves gyerekeknek, amely tartalmazza minden vasárnapra a mise, az olvasmány, a szentlecke és az evangélium szövegeit. Rövid magyarázatok, feladatok is segítik a megértést. A gyerekek így követni tudják, amit hallanak. Az előfizetés egy évre 4800 Ft – (Tehát egy szám 400 Ft). Aki kéri az újságot, az  november 20-ig jelentkezzen valamelyik gödi templom sekrestyéjében. Fizetni a sekrestyékben a jelentkezéssel együtt kell.