HIRDETÉS - 2017. szeptember 10.-17. ÉVKÖZI 23. VASÁRNAP

HIRDETÉS - 2017. szeptember 10.-17.

VASÁRNAP (szeptember 10.)

8.30: † Imre halálának évfordulójára

18.00: Simó család † tagjaiért

SZERDA (szeptember 13.) - Aranyszájú Szent János püspök és egyháztanító e.

18.00: † Testvérért és Szülőkért

PÉNTEK (szeptember 15.) - Fájdalmas Szűzanya emléknapja

18.00: † Kiss szülőkért

VASÁRNAP (szeptember 17.) - Évközi 24. vasárnap

8.30: † Szülőkért és Nagyszülőkért

18.00: Pintér Szülők és Testvérek lelki üdvéért

Szeptember 16-án szombaton délután 5 és 7 óra között a Bozóky Gyula alapítvány szervezésében templomunkban is megrendezésre kerül a „Nyitott Templomok Napja” című rendezvény, melyre mindenkit szeretettel várunk. Részletek a plakáton olvashatók.

Szeptember 17-én vasárnap – a több évtizedes gyakorlatnak megfelelően – az alsógödi hívekkel együtt gyalogos zarándoklat lesz a Vác-Hétkápolnai kegyhely búcsújára, ahol az ünnepi szentmisét 10 órakor Dr. Beer Miklós megyéspüspök Úr tartja. Találkozás az Autópihenő parkolójában reggel 7.15 és 7.30 között.

Egyházunk idén ünnepli a fatimai jelenések 100. évfordulóját. Ebből az alkalomból a Magyar Katolikus Püspöki Konferencia október 13-án pénteken országos zarándoklatot szervez a soroksári Fatimai Szűzanya tiszteletére épült Szent István Király Plébániatemplomhoz, amelyre autóbuszt indítunk Gödről. A 11 órakor kezdődő szentmise főcelebránsa Erdő Péter bíboros úr lesz. Egyéb részletek később.