HIRDETÉS - 2017. augusztus 27-szeptember 3. ÉVKÖZI 21. VASÁRNAP

HIRDETÉS - 2017. augusztus 27-szeptember 3.

VASÁRNAP (augusztus 27.)

8.30: Meszlényi család élő és elhunyt tagjaiért

18.00: Gonda Péter és Makka Ferenc lelki üdvéért

SZERDA (augusztus 30.)

18.00: Élő jótevőért hálából

PÉNTEK (szeptember 1.)

18.00: † Telek szülőkért és testvérekért

VASÁRNAP (szeptember 3.) - Évközi 22. vasárnap

8.30: Tóth István és neje lelki üdvéért

18.00: † Szülők és Nagyszülők lelki üdvéért

Veni Sancte szentmise!

Ezen a napon a közösségi ház kölcsöntörlesztésére történik a perselygyűjtés, előre is köszönjük a Testvérek adományát!

Augusztus 27-én vasárnap (ma este) 18 órakor Alsógödön a Szent István templomban a Gödi Barokk Napok keretében Bach-műveket játszik a Sebastian Consort Laczhegyi Imrével és négy szólistával. Szeretettel várjuk a zenekedvelő testvéreket!

Szeptember 3-án vasárnap lesz templomunkban a Veni Sancte. Az esti szentmise keretében kérjük a Szentlelket, hogy az induló tanévben újra legyen segítségére a diákoknak tanulmányaik végzésében.

Templomunk idén 20 éves Szent Imre kamarakórusa szeretettel várja azon új tagok jelentkezését, akik szívesen részt vennének az énekes szolgálatban és szeretnének egy vidám, lelkes közösséghez tartozni. A próbák szept. 5-től keddenként este 8 órától lesznek a közösségi házban.