2017. május 7.-14. – HÚSVÉT 4. VASÁRNAPJA

VASÁRNAP-(május 7.) - HÚSVÉT 4. VASÁRNAPJA

8.30: Szajbert család † tagjaiért

18.00: Berta és Csomó család élő és † tagjaiért

Ezen a napon a közösségi ház kölcsöntörlesztésére történik a perselygyűjtés, előre is köszönjük adományaikat!

SZERDA (május 10.)

18.00: † Romhányi Attila lelki üdvéért /utána litánia/

19.00: Katekézis a plébánián

PÉNTEK (május 12.)

18.00: † Ilona édesanya lelki üdvéért /utána litánia/

VASÁRNAP (május 14.)-HÚSVÉT 5. VASÁRNAPJA

8.30: † Kovács Ferenc, János és nagyszülőkért

18.00: † Lujza lelki üdvéért

Május hónapban – vasárnap kivételével – minden nap 18.00-kor litániát imádkozunk a templomban. (Szerdán és pénteken a szentmise után imádkozzuk.)

Május 20-án szombaton lesz a Nagymarosi Ifjúsági Találkozó, melynek házigazdája a Domonkos Rend lesz. A nap mottója Jézus mondata: „Én vagyok az igazság!”  A programok 9 órától kezdődnek, részletek a http://nagymaros.katolikus.hu/ oldalon olvashatók.

Május 21-én vasárnap a 8.30 órai szentmise keretében lesz templomunkban a gyermekek elsőáldozása, melyre szeretettel hívjuk a Testvéreket, imádkozzunk az elsőáldozókért!

Közeleg az SZJA bevallás határideje (május 22.) Kérjük, hogy a 2x1%-ot egyrészt a Katolikus Egyháznak (Technikai azonosító: 0011) valamint a Bozóky Gyula Alapítványnak (adószám: 18710034-1-13) ajánlják fel. Nyomtatvány a kisasztalon található. Előre is köszönjük!