2017. március 26.-április 2. – Nagyböjt 4. vasárnapja

VASÁRNAP (március 26.) - Nagyböjt 4. vasárnapja

8.30: Juhász és Bálint család élő és † tagjaiért

18.00: † Édesapáért és élő családért

Az esti szentmise után nagyböjti zenés áhitat lesz a Sebastian Consort előadásában Lachegyi Imrével, Szászvárosi Sándorral. Szeretettel hívjuk a zeneszerető híveket!

SZERDA (március 29.)

Nem lesz szentmise és katekézis

19.00: Énekes dicsőítés a templomban

CSÜTÖRTÖK (március 30.)

17.00: Gyóntatás

18.00: † Kis Lajos halálának 1.évf., Nagyböjti lelkigyakorlat

(Kovács András, dányi plébános)

PÉNTEK (március 31.)

17.00: Gyóntatás

A gyóntatás alatt a Szent Imre kórus énekes keresztutat végez.

18.00: † Kiss Szülőkért, Nagyböjti lelkigyakorlat

(Kovács András, dányi plébános)

VASÁRNAP (április 2.) - Nagyböjt 5. vasárnapja

8.30: Gyógyulásért

18.00: Zsoldos Dezső halálának évfordulójára

Ezen a napon a Szentföld javára történik a perselygyűjtés.

Alsógödön márc. 28-án kedden és márc. 29-én szerdán lesz lelkigyakorlat ugyanígy 17 órától gyónási lehetőséggel és 18 órakor szentmisével. Ezt a lelkigyakorlatot Böcskei Győző atya, a soproni Szent István templom plébánosa tartja.

Felhívjuk a kedves Testvérek figyelmét, hogy a nagyböjti szentgyónás elvégzésére így négy nap is rendelkezésre áll, a szentmisék előtt és alatt is lesz gyóntatás, éljünk a lehetőséggel!

Április 1-én szombaton 9 órától Városi nagytakarítás lesz, többek között a Bozóky téren is . A takarításhoz kesztyűt és zsákot az önkormányzat biztosít, és a résztvevőket 12 órakor ebéddel vendégeli meg a Duna-part Nyaralóházakban. Ehhez kapcsolódóan szeretnénk rendbe rakni plébániánk kertjét és környezetét is, (gereblyézés, tuják tisztogatása). Kérjük a kedves Testvéreket, aki tud és szeretne segíteni, jöjjön el és hozzon szerszámot is magával. Előre is köszönjük!

Szeretettel várjuk a Rosarium leánykar próbájára azokat a gyerekeket, akik Virágvasárnap részt vennének énekükkel a szertartásban. A próba jövő vasárnap a fél 9-es mise után lesz, a főpróba várhatóan ápr. 8-án du. 5 órakor lesz.