HIRDETÉS- 2016. november 20-27.- KRISZTUS KIRÁLY VASÁRNAPJA

VASÁRNAP (november 20.) - Évközi 34. vasárnap

8.30: Selmeczi család élő és † tagjaiért

18.00: Kövér és Csanda család † tagjaiért

Ezen a napon (Árpád-házi Szent Erzsébet ünnepéhez kapcsolódóan) országos gyűjtés történik a Katolikus Karitász javára. Köszönjük a Kedves Testvérek nagylelkű adományát, amellyel az országos és a helyi karitász munkáját segítik!

SZERDA (november 23.) - Szent I. Kelemen pápa vértanú emléknapja

18.00: † Telek és Kis szülőkért

Szentmise után KATEKÉZIS a plébánián.

PÉNTEK (november 25.) - Alexandriai Szent Katalin szűz és vértanú emléknapja

18.00: † Tőrincsi és Batics nagyszülők lelki üdvéért

20.00: SZENTSÉGIMÁDÁS

VASÁRNAP (november 27.) - Advent 1. vasárnapja

8.30: † György János és felesége lelki üdvéért

Ezen a szentmisén a Szent Imre kórus ad énekes szolgálatot.

18.00: † Szülőkért és Ferencért

November 25-én, pénteken este 8 órakor az egyházi évet lezáró hálaadó Szentségimádás lesz az alsó- és felsőgödi akolitusok és lektorok szervezésében. Mindenkit szeretettel hívunk és várunk! (érkezés 5 perccel előbb)

November 26-án, szombaton lesz a Túrakör következő kirándulása a Pilisbe, amely két hete elmaradt a rossz időjárás miatt. Találkozás 8.30-kor a Felsőgödi Autópihenőben.

November 27-én vasárnap du. 17 órakor (a tavalyihoz hasonlóan) adventi gyertyagyújtásra várjuk a Testvéreket a templom előtti térre!

December 3-án, szombaton 10-16 óráig Adventi Lelki Napot tartunk a 4-5-6-7-8. osztályos gyerekek számára, melynek mottója: „Szól az Úr!”  Lesz játék, beszélgetés, kézműves foglalkozás, 15 órakor szentmise. Ebédre szendvics lesz, de kérjük, hogy a gyerekek hozzanak egy kis süteményt magukkal.

2017-re is meg lehet rendelni a gyerekeknek szóló Élő Kenyér misekalauztAz előfizetés egy évre 4800 Ft – (Tehát egy szám 400 Ft). Aki kéri az újságot, az  november 20-ig jelentkezzen a sekrestyéjében. Fizetni a sekrestyében a jelentkezéssel együtt kell.