HIRDETÉS – 2016. szeptember 25. –október 2.- Évközi 26. vasárnap SZENTÍRÁS VASÁRNAPJA

HIRDETÉS – 2016. szeptember 25. –október 2.- Évközi 26. vasárnap

SZENTÍRÁS VASÁRNAPJA

VASÁRNAP (szeptember 25.)- Évközi 26. vasárnap

8.30: Szilágyi család élő és † tagjaiért

18.00: † Molnár Szülőkért és Testvérekért

Szentmisék után a Bozóky Gyula Alapítvány vetítettképes előadása, templomunk felszentelésének 92. évfordulója alkalmából.

SZERDA (szeptember 28.)- Szent Vencel vértanú emléknapja

18.00: Varga Mihály édesapa, nagypapa lelki üdvéért

19.00: Énekes dicsőítés

PÉNTEK (szeptember 30.)- Szent Jeromos áldozópap és egyháztanító emléknapja

18.00: Gyógyulásokért

VASÁRNAP (október 2.)- Évközi 27. vasárnap

8.30: †Bodonyi Józsefért és † Ledényi Szülőkért

18.00: Hálából házassági évfordulóra és élő családtagokért

E napon a közösségi ház kölcsöntörlesztésére történik a perselygyűjtés.

Szeptember 28-án, szerdán közvetlenül a 18 órai szentmise után KATEKÉZIS lesz (kivételesen a közösségi házban, máskor a templomban) melyre minden érdeklődőt szeretettel várunk!

Október 1-én, szombaton 17.00 órakor Nemzetközi Kórustalálkozó lesz templomunkban a Gaude kórus és egy német férfikar részvételével. Részletek a plakáton olvashatók, mindenkit hívunk és várunk erre a koncertre!

A Túrakör következő kirándulása okt.1-én, szombaton lesz Perőcsény és Nagybörzsöny között. Táv kb.14 km, szintkülönbség kb. 400 m. Találkozó a felsőgödi vasútállomáson a 8.13-kor induló vonatnál.

Október 1-én, szombaton lesz az őszi Nagymarosi Ifjúsági Találkozó, melynek mottója és témája: „Áldott légy!”

Keddenként 18.00 órától ministráns foglalkozásra várjuk azokat a fiúkat (3. osztályos kortól), akik szeretnének ministrálni és komolyan is gondolják e szolgálatot.

Hamarosan bérmálkozási felkészítő indul, ezért kérjük azokat, akik szeretnének bérmálkozni, hogy személyesen jelentkezzenek a plébános atyánál.

A szeptemberi szolgálaton a felsőgödi Szent Imre Kórust már az új kórusvezető, Slezsák János vezette. Kérjük a Jó Isten áldását a munkájára!

Szeptember 24-én az esti szentmise keretében Beer Miklós püspök atya lektorrá avatta 5 gödi testvérünket a váci székesegyházban. Kérjük a Jó Isten áldását az ő munkájukra is!