HIRDETÉS – 2016. Szeptember 4-11. - Évközi 23. vasárnap

VASÁRNAP (szeptember 4.)- Évközi 23. vasárnap

8.30: Tóth István és neje Erzsébet lelki üdvéért

18.00: Piros, Bodnár és Szarka család élő és † tagjaiért

Ezen a napon a közösségi ház kölcsöntörlesztésére történik a perselygyűjtés, előre is köszönjük adományaikat.

SZERDA (szeptember 7.)-Szent Márk, István és Menyhért áldozópapok, kassai vértanúk ü.

18.00: † Gizella édesanyáért

PÉNTEK (szeptember 9.)

18.00: Daubner család élő és † tagjaiért

VASÁRNAP (szeptember 11.)- Évközi 24. vasárnap

8.30: † Andrásért és Máriáért

18.00: Gyimesi  és Kazár család élő és † tagjaiért

Templomunk Szent Imre Kamarakórusa szeretettel várja azon énekelni szerető új tagok jelentkezését, akik szívesen részt vennének az énekes szolgálatban. A próbák keddenként este 8 órától vannak a plébánián, a tanév első próbája szeptember 6-án lesz.

A Vác-Hétkápolnai Szűz Mária kegyhely búcsúja szeptember 17-18-án lesz, részletes program a plakáton olvasható.

Október 8-án szombaton, Magyarok Nagyasszonya ünnepén buszos zarándoklatot szervezünk Mátraverebély-Szentkútra az alsógödi egyházközséggel közösen. A buszköltség 1500.-Ft/fő. Jelentkezni a sekrestyében lehet a részvételi díj befizetésével!